Hakkımızda

STONEMASTERTR

Mermer, Granit, Çim Stone, doğal taşlar ile traverten, mutfak ve banyo tezgâhları, zemin döşemeleri, basamak kaplamaları, denizlik, süpürgelik, hamam, klasik-modern şömineler, barbekü, Ankarajlı sistem, Dış cephe granit,  sehpa-konsol üstleri, banyo yer döşemeleri, ıslak zemin döşemeleri, küvet kaplamaları, asansör kapı kaplamaları ile çimstone mutfak tezgâhları ürün tasarım ve uygulamaları alanında çalışmalar yapar.

.Vizyon & Misyon

Vizyonu kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmaktır. Doğal taş sektöründe dünyanın en seçkin ekibinden biri olmayı ise misyonu olarak benimsemiştir. Bunun için amacımız müşterilerin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti zamanında yapmak hedefimizdir.

Kalite Politikası

Ana ilkesi müşteri memnuniyetidir. Buna ulaşmak için değişen müşteri taleplerini doğru tespit etmek, uygun fiyat vermek, ürünü hatasız ve tam zamanında yapmak prensiplerimizdendir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti, kaliteli ürünü sunabilmek için idari ve personel kadromuz ile bu amaç doğrultusunda çalışmaktayız.

HER TÜRLÜ MALZEMELİ ( MERMER,GRANİT,TAŞ )YURTİÇİ ,YURTDIŞI İŞLERİNİZ FİYATLANDIRILIR VE MONTAJ YAPILIR.